TR kreds 116

I Kreds 116 er der 21 skoler og på disse skoler, er der valgt en TR, som er kredsens kontakt til medlemmerne.

Her kan du se en oversigt over de valgte TR

Barrit Skole (619002)

Barrit Langgade 47, 7150 Barrit
Tlf +45 7569 1195
Tillidsrepræsentant
Tina Kammer +45 7569 1195
kammertina@gmail.com
TR-Suppleant
Nicolai Bloch Madsen
nbm@stofanet.dk

Daugård skole (613007)

Skolevej 4, 8721 Daugård
Tlf +45 7983 3080
Tillidsrepræsentant
Elsebeth Mikkonen Jensen +45 7983 3080
elsebeth.mikkonen@daugaard-skole.dk
TR-Suppleant
Maren Ann Madsen
maren.ann.madsen@gmail.com

Glud skole (619004)

Sønderbakken 27, 7130 Juelsminde
Tlf +45 7974 1130
Tillidsrepræsentant
Charlotte Kilhardt Hansen +45 7974 1130
chakla@pc.dk
TR-Suppleant
Line Kamp
line.h.kamp@gmail.com

Hedensted Kommune Undervisning og kultur (613000)

Tofteskovvej 4, 7130 Juelsminde
Tlf +45 7975 5000
TR-Suppleant
Carsten Lolck +45 7975 5535
cl@hedensted.dk

Hedensted skole (613002)

Østerled 6, 8722 Hedensted
Tlf +45 7589 1122
Tillidsrepræsentant
Jesper Lee Gravesen +45 7589 1122
graverbg@gmail.com
TR-Suppleant
Dorthe Holst +45 7589 1122
dorthe.holst@skolekom.dk

Hornsyld skole (619005)

Nørregade 4, 8783 Hornsyld
Tlf +45 7975 5858
Tillidsrepræsentant
Pernille Findstrup +45 7975 5858
pernillefindstrup@gmail.com
TR-Suppleant
Kristin Helene Bredesen
khb0807@hotmail.com

Juelsminde skole (619007)

Vejlevej 7, 7130 Juelsminde
Tlf +45 7983 3131
Tillidsrepræsentant
Mette Damgaard Andreasen +45 7983 3131
mdan@dlf.org
TR-Suppleant
Birgitte West +45 7983 3131
birgitte.west@hotmail.com

Korning skole (613003)

Korningvej 70, 8700 Horsens
Tlf +45 7567 3167
Tillidsrepræsentant
Anne Mette Nedergaard Pedersen +45 7567 3167
frk.nedergaard@fibermail.dk
TR-Suppleant
Henrik Toft Sørensen +45 7567 3167
hts1967@hotmail.com

Lindved skole (627001)

Sognegårdsvej 1, 7100 Vejle
Tlf +45 7974 1720
Tillidsrepræsentant
Kaspar Væver +45 7974 1720
kaspar.vaever@skolekom.dk
TR-Suppleant
Line Rønberg-Andreasen
and-reasen@hotmail.com

Løsning skole (613005)

Ny Skolegade 13, 8723 Løsning
Tlf +45 7565 1166
Tillidsrepræsentant
Helle Lis Dahl-Hansen +45 7565 1166
helle.dahlhansen@gmail.com
TR-Suppleant
Morten Præstbro
morten.praestbro@skolekom.dk

PPR Hedensted (613200)

Løsningvej 30, 8722 Hedensted
Tlf +45 7975 5506
Tillidsrepræsentant
Inger Løvstad +45 7975 5506
inger.loevstad@hedensted.dk
TR-Suppleant
Charlotte Storm Thomsen
4stormthomsen@gmail.com

Rask Mølle skole (627003)

Skolebakken 3, 8763 Rask Mølle
Tlf +45 7567 8300
Tillidsrepræsentant
Anni Andersen +45 7567 8300
anni.andersen1@skolekom.dk
TR-Suppleant
Hannah Marie Wildt Vigild Bro +45 7567 8300
fam.vigildbro@gmail.com

Rårup skole (619010)

Kirkedalsvej 64, Rårup, 7130 Juelsminde
Tlf +45 7983 3020
Tillidsrepræsentant
Pia Madsen +45 7568 5600
pia.madsen4@skolekom.dk
TR-Suppleant
Charlotte Maj Krogsgaard +45 7568 5600
lotte.krogsgaard@hedensted.dk

Skolen I Midten (766001)

Nørremarksvej 3, 8783 Hornsyld
Tlf +45 7983 3100
Tillidsrepræsentant
Carsten Bjødstrup Nielsen +45 7983 3100
cabn@dlf.org
TR-Suppleant
Tove Røjkjær Nielsen
jjtrn@mail.dk

Stenderup skole (619012)

Hedenstedvej 38, 8781 Stenderup
Tlf +45 7974 1280
Tillidsrepræsentant
Ane Morell Lodberg Høj +45 7974 1280
amol@dlf.org
TR-Suppleant
Benedikte Valbjørn Skov
benedikteskov1@gmail.com

Stjernevejskolen (613012)

Mosegade 75, 8722 Hedensted
Tlf +45 7974 1150
Tillidsrepræsentant
Leif Seemann Vestergaard +45 7974 1150
leif.vestergaard2@gmail.com
TR-Suppleant
Mikkel Windeleff Damsted Aebeloe +45 6146 0121
mikk0171@hedskole.dk

Stouby skole (619011)

Vejlevej 93, 7140 Stouby
Tlf +45 7974 1260
Tillidsrepræsentant
Anette Korsbek Stenfeldt +45 7974 1260
anette.stenfeldt@skolekom.dk
TR-Suppleant
Kristina Siggård Bjørn
kristina.siggaard.nielsen@skolekom.dk

Tørring Skole (627004)

Skolevænget 4, 7160 Tørring
Tlf +45 7974 1188
Tillidsrepræsentant
Pia Anthony +45 7580 1515
pia.anthony@yahoo.dk
TR-Suppleant
Karina Baand Evers
Karinaevers@hotmail.com

Uldum skole (627005)

Skolegade 17, 7171 Uldum
Tlf +45 7567 8037
Tillidsrepræsentant
Gerda Christiansen Hjerrild +45 7567 8037
gerdahjerrild@gmail.com
TR-Suppleant
Randi Katrine Christensen +45 7567 8037
randichristensen20@gmail.com

UU Hedensted (280646)

Tofteskovvej 4, 7130 Juelsminde
Tlf +45 7975 5000
Tillidsrepræsentant
Hanne Qvist Isak +45 5158 9981
hanne.isak@hedensted.dk

Ølholm Skole og Børnehave (627002)

Skolevej 103, Ølholm, 7160 Tørring
Tlf +45 7974 1210
Tillidsrepræsentant
Lisa Schacht +45 7974 1210
lisa2158@hedskole.dk
TR-Suppleant
Helle Juel Bjerremand Nørtoft
hell7730@hedskole.dk

Ølsted Skole (613006)

Kristinelundsvej 9, 8723 Løsning
Tlf +45 7974 1220
Tillidsrepræsentant
Anja Birgitte Ipsen +45 7974 1220
anjaspejder@hotmail.com
TR-Suppleant
Mai Allermand Grunnet
maix1908@hedskole.dk

Øster Snede Skole (613013)

Ribevej 65, 8723 Løsning
Tlf +45 7991 8280
Tillidsrepræsentant
Lillian Solveig Jensen +45 7991 8280
bechs@mail.tele.dk
TR-Suppleant
Maja Zeigermann Andersen
maja_zeigermann@hotmail.com

Åle-Hjortsvang Børneby (627006)

Pogensvej 5, 7160 Tørring
Tlf +45 7991 8377
Tillidsrepræsentant
Ketty Simmelsgaard Jensen +45 7991 8377
kett0016@hedskole.dk
TR-Suppleant
Vibeke Skovsbøl
suneogvibeke@tuknet.dk